AK Parti İl Başkanlığı, Bayramlaşma Programıyla Partililerle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, bayramlaşma programı ile teşkilat ve partililerle bir araya geldi.

ELAZIĞ 02.05.2022, 19:31 Melike Gültekin
AK Parti İl Başkanlığı, Bayramlaşma Programıyla Partililerle Bir Araya Geldi

AK Parti’de bayramlaşma programı düzenlendi. Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma programına; Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, Elâzığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ilçe ve belde başkanları, teşkilat mensupları, ilçe ve belde belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldı.

YILDIRIM: “BİZ SADECE 2023 SEÇİMİNE HAZIRLANMIYORUZ BİR GELECEĞİN YENİDEN GÜNCELLENECEĞİ BİR TARİHİN İNŞASINA HAZIRLANIYORUZ”

Ak parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olduğunu anımsatarak, hizmet için daha çok çalışacaklarını söyledi. Teşkilatlara seslenen Yıldırım, 2023 seçimlerinde de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı başkan yapacaklarını vurguladı. Yıldırım, “Siyasi çekişmeleri ya da bir takım polemikleri bir takım sıkıntıları, bir takım problemleri kendi içimizde kaldırıp atalım bundan sonraki süreçte sadece önümüze bakalım, hedefimize bakalım yürüyeceğimiz yol arkadaşlarımızla birlikte hedefimizden uzaklaşmayalım. Biz sadece 2023 seçimine hazırlanmıyoruz bir geleceğin yeniden güncelleneceği bir tarihin inşasına hazırlanıyoruz. Eğer biz 2023 seçimlerinde istediğimiz sonuçları alamazsak ki böyle bir kuşkumuz endişemiz yok ama bu hassasiyetimizi en üst düzeyde tutmak zorundayız ondan sonraki yıllar bugüne kadar kazanılmış olan her şeyin heba olacağı yıllardır. Dolayısıyla 2023 seçimleri bize çok çok önemli bir seçim tarihini gösteriyor. Karşımızda inanılmaz agresif ve derdi bu ülke olmayan sadece ve sadece bir kişi üzerinden indirmek ve yıpratmak veya siyaseten aşağıya çekmek istedikleri liderimiz olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan üzerine kurulmuş çeşitli senaryolar var. Aslında sadece mesele Sayın Recep Tayyip Erdoğan da değil onun temsil ettiği misyon. Onlar biliyorlar ki Sayın Erdoğan’ı indirdiklerinde ya da başarısız bir duruma getirdiklerinde bir misyonu da al aşağıya etmiş olacaklar ama Allah’ın izniyle ne liderimizi ne de bu davamızı onar yedirmeyeceğiz” dedi.  

YILDIRIM: “TÜRKİYE’DE İKTİDAR SORUNU YOK TÜRKİYE’DE MUHALEFET SORUNU VAR”

Yıldırım, Türkiye’de muhalefet sorunu olduğunu belirtti. Yıldırım, “Türkiye’de iktidar sorunu yok Türkiye’de muhalefet sorunu var. Belki birileri tuhaf karşılayabilirler ben samimi olarak söylüyorum Türkiye’de bir muhalefet sorunu var. Bundan yaklaşık 2 veya 2 buçuk yıl önce Amerika’nın başkanı Joe Biden seçim kampanyası yapıyor kampanyasında şöyle bir cümle kullanıyor özgürlükler ülkesinin başkanı ya ‘Ben başkan olduğumda Türkiye’deki dostlarımla birlikte Erdoğan’ı indireceğiz’ diyor biraz zor indirirsin Türkiye’de gerçekten bir muhalefet olsaydı pardon kimsiniz siz? O bizim seçilmiş Cumhurbaşkanımız. Sevmiyor olabilirsiniz, oy da vermiyor olabiliyorsunuz ama onu indirebilmek için mutlaka oya ihtiyaç vardır biz sizin taşeronunuz değiliz diyebilselerdi o zaman biz o muhalefete saygı duyardık” dedi.

ŞERİFOĞULLARI: “BİZLER MİLLETE HİZMETE SEVDALI BİR EKİBİZ”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’da, davalarından vazgeçmeyerek millete hizmet yolunda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Şerifoğulları, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her geçen gün büyüyen, güçlenen bir ailemiz oldu. Yolumuzdan ve davamızdan sapmadan bizlerde millete hizmetkar olduk. Buradaki her fert milletine hizmete sevdalı. Biz biliyoruz ki milletin derdiyle dertlenmeyenin milletin derdiyle hemhal olmayanın, milletin gönlünde yeri olamaz ve yine biliyoruz ki bu şehrin her karış toprağına bu ülkenin her karış toprağına hizmet etmeden milletin gönlünde yer bulamayacağımızı bizler çok iyi biliyoruz. Bizler millete hizmete sevdalı bir ekibiz. Bizlerde bu anlayışla yerelde çalışmalarımızı ekibimizle birlikte gayretle sürdürüyoruz” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ’da, gündeme dair açıklamalarda bulunarak, partililerin bayramlarını kutladılar.

BULUT: “ELAZIĞ’A EN FAZLA HİZMET ETTİĞİMİZ DÖNEMLERDEN BİR TANESİ”

AK Parti Elazığ Milletvekili MKYK Üyesi Metin Bulut yaptığı açıklamada, “Hizmet siyasetiyle bu ülke Recep Tayyip Erdoğan döneminde tanıştı ve o günden sonra o kadar çok hizmet etti ki hiç kimse onun elinden milletin vermiş olduğu bu emaneti alamadı. Allah nasip ederse yine alamayacak. Ben huzurunuzda bu hizmet hareketine katkı sağlayan Belediye Başkanlarımızın hepsine ilçe, belde belediye başkanlarımıza özellikle İl Belediye Başkanımıza Şahin Başkanımıza teşekkür ediyorum. Şuanda konuşma yaptığımız salon bile Elazığ’ın 30 yıllık özlemiydi. Elazığ’ın fuar ve kongre alanı sanki böyle kendiliğinden oluştu çok kısa sürede yapıldı gibi bir hayal sessiz ve sedasız bir şekilde gerçekleşti bugün Allaha hamdolsun biz burada konuşmalarımızı yapıyoruz. Değerli dava arkadaşlarım bu dönem bizim Elazığ’da en güçlü olduğumuz dönem. Çünkü Elazığ’a en fazla hizmet ettiğimiz dönemlerden bir tanesi her zaman Elazığ çok büyük hizmetler almıştı ama bu dönem yeniden bir Elazığ inşa ettik. 25 bin konut, 100 bin insan pek çok ilden daha büyük bir şehir inşa ettik. Belediyecilik anlamında Elazığ’ın bütün özlemlerini giderdik. Biz bu kadar çok hizmet etmişken ben bazen psikolojik üstünlüğümüz kaptırdığımızı hissediyorum ondan dolayı söyledim öyle değil arkadaşlar. Biz en çok hizmet ettiğimiz en güçlü olduğumuz dönemde Allah nasip ederse 2023 yılında da en iyi sonucu Elazığ’dan çıkartacağız. Bunu milletimize, Elazığ halkının vefasına dayanarak söylüyorum bunu” dedi.

BALIK: “2023 HEDEFİMİZE GİDERKEN BİZ BU BADİREYİ DE YÜZÜMÜZÜN AKIYLA ATLATIR VATANDAŞIMIZI YİNE EKONOMİK OLARAK DÜZLÜĞE ÇIKARIRIZ”

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “ülke, dünya çok büyük bir pandemi süreci geçirdi. Arkasından bütün dünyanın yaşadığı pandemiden de kaynaklanan bir ekonomik kriz süreci var. Elbette ki Türkiye’yi tüm dünyadan ayrı düşünmek mümkün değil Türkiye’de de elbette ki sıkıntılarımız var. Ancak biz şunu biliyoruz ki Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 20 yılda bu ülke çok büyük badireler atlattı Allah’ın izniyle 2023 hedefimize giderken biz bu badireyi de yüzümüzün akıyla atlatır vatandaşımızı yine ekonomik olarak düzlüğe çıkarırız. Nasıl pandemi de hiçbir vatandaşımız mağdur olmadıysa bütün sağlık hizmetini ücretsiz aldıysa yine esnafımız, çalışanımız devlet desteği aldıysa devletimiz yine vatandaşının yanında olacak ve hiçbir şekilde vatandaşını ekonomiye ezdirmeyecektir” dedi. Sayın Cumhurbaşkanımızın gücüyle, Sayın Cumhurbaşkanımızın desteğiyle bizim hükümetlerimizde görev almış ancak bugün geldiği yeri eleştiren geldiği yeri beğenmeyen mahareti kendinde sayanlar var. Bir de gizli ortakları var gizli tutmaya çalıştıkları ama ara ara hortlayan ara ara başını kaldıran bende buradayım diyen hatta CHP’lilerin Selahattin Demirtaş olsa çok iyi olur çok mutlu oluruz dedikleri bir de ortakları var. Ancak şunu biz biliyoruz ki biz bu yola çıkarken artık eskisi gibi olmayacak diyerek çıktık ve hakikaten 20 yılda Türkiye artık eski Türkiye değil. Elazığ ne diyor; Ant içeriz ki biz Cumhurbaşkanımızı yine yeniden 2023’te büyük bir zaferle Cumhurbaşkanı seçeceğiz” dedi.

AĞAR: “20 BİN KONUT 20 SENELİK AK PARTİ İKTİDARININ TÜRKİYE’Yİ GETİRMİŞ OLDUĞU ÜST DÜZEY NOKTADIR

AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar yaptığı açıklamada, “Türkiye’yi bütün kurumlarıyla ayakta tutan bütün halkını barış ve refah içinde yaratan Sayın Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bu zorlu yarışta önümüzdeki sene Türkiye’nin çok önemli bir seçimi var. 20 senedir dantel gibi işlenmiş olan AK Parti iktidarında bunu bizler en son çok yakından gördük ki 2 sene önce olan depremde aşağı yukarı 2-3 saat içinde buraya gelen 3 bakanımız, 10 gün içinde kurulan konteynır kentler, 20 gün içinde atılan temeller ve 16 ay sonrada teslim edilen 20 bin konut 20 senelik AK Parti iktidarının Türkiye’yi getirmiş olduğu üst düzey noktadır. 2023 yılında da bizler yekvücut olarak hep beraber bir araya gelip aramızda kırgın arkadaşlarımız olabilir onları da toparlayıp gerekirse kusura bakmayın biz 4 vekil, belediye başkanımız, siyasi aktörlerimizin hepsi elinden geldiği kadar kırgınlara veya vatandaşlarımıza yetişmeye çalışırken eğer ulaşamadığımız insanlar varsa onların da sizlerin bizlere haberdar etmesiyle gidip gönlümüzü alıp evlatlarımız için bizim artık bu saatten sonra hiçbirimizin şahsi bir beklentisi kaldığını düşünmüyorum evlatlarımız için evlatlarımızın geleceği için müreffeh bir gelecek için AK Partinin geleceği için Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği için tekrar bastırmamız gerek. 2023 seçiminde de ben bir sıkıntı olacağını şahsen düşünmüyorum çünkü Türkiye’nin kollarını dört nesildir devlette görev almış bir ailenin ferdi olarak son nesil olarak görev aldığım partimde göreceğimizin başaracağımıza eminim” dedi.

DEMİRBAĞ: “İNSANLARI TAHRİK EDEREK 40-50 TANE AĞAÇ İÇİN ÜLKEYİ YANGIN MEYDANINA MI ÇEVİRMEK ŞUURSUZLUĞUN TA KENDİSİDİR”

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ yaptığı açıklamada, “Gezi olaylarının biliyorsunuz sponsoru Soros. Soros’un Türkiye’de fonladığı insan Kavala, süren mahkeme neticesinde hukukumuz ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verdi. Hemen arkasından ana muhalefet lideri ve yavru muhalefet lideri mecliste majesteleri Akşener, gerçekten çok absürt açıklamalarda bulundular. Tabi buradaki açıklamaları da enteresan Majesteleri Akşener kalkıyor ne diyor dikkat ederseniz diyor ki; gezi olayları milli şuurun ayağa kalkması. Hadi oradan. Milli şuur insanları tahrik ederek 40-50 tane ağaç için taksimi meydanına İstanbul’a sonra yurt satına yayılan bir talan hareketiyle ülkeyi yangın meydanına mı çevirmektir bu şuursuzluğun ta kendisidir. Dün Abdülhamit Han’ı indiren zihniyet neyse şuursuz hareket neyse 13 yıl sonrada Osmanlının yıkılışına vesile olan zihniyet neyse bugün aynı zihniyettir.” dedi.

DEMİREL: “ENGELLİ VATANDAŞLAR ŞİMDİ BAŞ ÜSTÜNDE”

Sema Demirel adlı engelli vatandaş ise; AK Parti ile birlikte engelli vatandaşlara birçok imkân verildiğini belirterek, teşekkür etti. Demirel, “Daha önceden engelliler neredeydi mahzende. Şimdi neredeyiz baş üstündeyiz var mı artık başka söylenecek bir kelime Allah razı olsun” dedi.

Yorumlar (0)
19 Mayıs NÖBETÇİ ECZANELER

Yılmaz Eczanesi

Adres: Gültepe Mahallesi, Lokman Sokak, No:3/D Kovancılar / Elazığ

Telefon: 0(424)611-52-00


Göktuğ Eczanesi

Adres: Ulukent Mahallesi, Ulukent Caddesi, No:54/B Merkez / Elazığ

Telefon: 0(424)225-46-95


Selmanoğlu Eczanesi

Adres: Rızaiye Mahallesi, İzzetpaşa Caddesi No:24 Merkez / Elazığ

Telefon: 0(424)218-22-11


Kurtoğlu Eczanesi

Adres: Abdullahpaşa Mahallesi, 266 Sokak, No:6 Merkez / Elazığ

Telefon: 0(424)236-46-42


Gökler Eczanesi

Adres: Üniversite Mahallesi, Yunus Emre Bulvarı No:3/C Merkez / Elazığ

Telefon: 0(424)218-79-50


Yaşam Eczanesi

Adres: Yeni Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:16/B Karakoçan / Elazığ

Telefon: 0 (424) 711-37-24


25
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Mayıs 2022
İmsak 03:20
Güneş 05:01
Öğle 12:25
İkindi 16:17
Akşam 19:38
Yatsı 21:12
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 37 81
2. Fenerbahçe 37 70
3. Konyaspor 37 67
4. Başakşehir 37 62
5. Alanyaspor 37 61
6. Beşiktaş 37 58
7. Antalyaspor 37 58
8. Karagümrük 37 57
9. Adana Demirspor 37 52
10. Sivasspor 37 51
11. Galatasaray 37 51
12. Kasımpaşa 37 50
13. Hatayspor 37 50
14. Kayserispor 37 47
15. Giresunspor 37 45
16. Gaziantep FK 37 43
17. Rizespor 37 36
18. Altay 37 34
19. Göztepe 37 28
20. Ö.K Yeni Malatya 37 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 35 67
2. Ümraniye 35 67
3. Bandırmaspor 35 61
4. İstanbulspor 35 59
5. Erzurumspor 35 58
6. Eyüpspor 35 54
7. Manisa Futbol Kulübü 36 49
8. Tuzlaspor 35 49
9. Samsunspor 35 48
10. Gençlerbirliği 35 48
11. Keçiörengücü 35 48
12. Boluspor 35 47
13. Denizlispor 35 46
14. Altınordu 35 45
15. Adanaspor 35 45
16. Bursaspor 35 41
17. Kocaelispor 35 41
18. Menemen Belediyespor 35 38
19. Balıkesirspor 35 12
Takımlar O P
1. M.City 37 90
2. Liverpool 37 89
3. Chelsea 36 70
4. Tottenham 37 68
5. Arsenal 37 66
6. M. United 37 58
7. West Ham United 37 56
8. Wolverhampton Wanderers 37 51
9. Leicester City 36 48
10. Brighton 37 48
11. Brentford 37 46
12. Newcastle 37 46
13. Crystal Palace 36 45
14. Aston Villa 36 44
15. Southampton 37 40
16. Everton 36 36
17. Leeds United 37 35
18. Burnley 36 34
19. Watford 37 23
20. Norwich City 37 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 37 85
2. Barcelona 37 73
3. Atletico Madrid 37 68
4. Sevilla 37 67
5. Real Betis 37 64
6. Real Sociedad 37 62
7. Villarreal 37 56
8. Athletic Bilbao 37 55
9. Osasuna 37 47
10. Celta Vigo 37 46
11. Valencia 37 45
12. Rayo Vallecano 37 42
13. Espanyol 37 41
14. Getafe 37 39
15. Elche 37 39
16. Granada 37 37
17. Mallorca 37 36
18. Cadiz 37 36
19. Levante 37 32
20. Deportivo Alaves 37 31